Sdílet

Tweet

Tipy & Triky do začátku hraní

Zvýšení efektivnosti zaměstnanců

I když se občas zaměstnanci snaží šít jak o život, poptávku zákazníků nejsou schopni uspokojit. V takovém případě lze zaměstnanci pořídit kávu, energetický nápoj nebo proteinový koktejl. Jejich použití zvyšuje produkci zaměstnance, avšak za cenu utracení knoflíku.

Krádeže

Ač je to dost nemilé, jakékoliv podnikání se setkává s krádežemi, zvláště když je spojené s kontaktem s lidmi. Nejinak tomu je i v Goodgame Fashion, kdy zaměstnanci hojně využívají nestřeženého okamžiku, aby rozkradli vyrobené kousky. První možností, jak tomu předejít je si řádně hlídat čas, kdy má být výroba sortimentu dokončena a posléze jej okamžitě přesunout do regálu. Druhou variantou je využití služeb soukromého detektiva, co na zaměstnance dohlédne. Toho si lze najmout pod položkou Booster za 5 knoflíku na dobu pěti dnů.

Zlaté knoflíky

Zlaté knoflíky plní ve hře úlohu prémiové měny, jíž si hráči mohou kupovat za reálné peníze. Knoflíky lze koupit skrze sms zprávu, převodem z účtu, kreditní kartou, přes paysefecard, Skrill či Paypal. Krom nutnosti si knoflíky zakoupit existuje možnost je získat za aktivitu ve hře. Knoflíky jsou součástí odměny za dosažení dalšího kola, pří získání vyznamenání a za dokončení spolupráce.

Spolupráce

Hra obsahuje možnost spolupracovat s ostatními hráči při plnění celé škály úkolů, za něž lze získat zajímavé odměny. Každý hráč dostává možnost založit novou spolupráci nebo se přidat k již běžící. V rámci uzavřených přátelství jsou v přehledu označeny aktivní spolupráce přátel, takže není nijak těžké se připojit ke konkrétní spolupráci.

Uzavírání přátelství

Hra poskytuje možnost se potkávat s ostatními hráči v prostranství nazvaném Arkády. To je de facto vestibul obchodního centra, v němž máme svůj módní salón umístěn. V Arkádách spolu mohou jednotlivý hráči komunikovat, navštěvovat své salóny a hlavně uzavírat přátelství, z nichž plynou mnohé výhody.

Dárky

Krom vzájemných výpomocí ve spolupracích přinášejí uzavřená přátelství možnost získávat a také posílat dárky. Od třetího kola se pod záložkou Dárky zpřístupní možnost poslat svým přátelům jeden ze šesti zajímavých předmětů. Tak to samozřejmě funguje i obráceně a díky dárkům lze výrazně uspíšit rozvoj svého módního salónu. Obdržené předměty jsou k nalezení pod složkou Dárky.